| alexstefanmihaila21 a întrebat:

Eu sunt din Botosani si as vrea sa imi cumpar o masina din Bucuresti, trebuie neaparat sa merg in Bucuresti sa fac actele sau? Cum o pot aduce din Bucuresti pana in Botosani fara sa merg eu in Bucuresti?

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Te duci la o firma care se ocupa cu acte auto, le platesti cat iti vor cere, si ei iti vor spune tot ce trebuie sa faci. Ei iti vor spune multe alte lucruri la care nici macar nu te gandeai, si cat de importante sunt.