| Rapha91 a întrebat:

Multe persoane isi iau haine de pe Pull&Bear, si dupa cum stiti ca acolo se plateste cu cardul. AS vrea sa stiu ce care ati platit cu cardul daca ati patit ceva de genul ca vi s-au luat bani etc(zic si eu)

Răspuns Câştigător
| Patrykjon a răspuns:

Nu!
Am plătit si eu cu cardul dar nu mi s-a întâmplat așa ceva.
Succes?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Serios? vorbim de pull and bear aici, nu de vreo pagina anonima de pe Facebook

| ℓαυяα a răspuns:

Am plătit cu cardul și mi-a luat fix valoarea produselor, nici mai mult nici mai puțin happy

| Catrice a răspuns:

Dacă platesti cu cardul normal ca îți ia banii respectivi de pe card.

| Ioana_Mara_1977 a răspuns:

Nu! Nu se iau bani in plus.