| AlexandraIulia123 a întrebat:

Am și eu o întrebare. Unde as putea găsi încălțăminte cu cruce pe talpa? Este ceva nou ieșit acum. Nu are semnul +, ci chiar crucea de la biserica.

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Un adevărat sacrilegiu! Calci pe cruce, îți pui sfinții în cap!
Mai gândește-te

| anonim_4396 a răspuns (pentru sierra1):

Cine vrea sa-si ia asa ceva doar ca e trend... Nu poate sa gandeasca.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Aproape toare brandurile care folosesc talpa tip vibram au acea cruce, ca profil atiderapant.

| AlexandraIulia123 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Nu, nu este vorba despre talpa vibram, ci despre crucea pe care o vedem la biserica

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru AlexandraIulia123):

Un c.a.c.a.t.; nu exista asemenea cruci la profilul de talpa antiderapanta.

| Pabibabum09 a răspuns:

De ce ai purta așa ceva in picioare? Doar întreb. laughing

| Chubby2104 a răspuns:

Cred că te referi la încălțămintea cu talpă vibram.

| AlexandraIulia123 explică:

Am găsit pe internet, dar nu se mai găsesc de cumpărat