| SNAXOERS a întrebat:

Am si eu o mica problema
Acum 2 zile am comandat Niste cutite de aruncat de pe okazii de la un furnizor oficial, iar acum cand m-am dus pe acelasi link produsul a devenit indisponibil.
Asta e din cauza faptului ca am comandat eu si era doar unul pe stoc sau ce s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| ziftode a răspuns:

Cat timp ai comanda confirmata, ce conteaza ce scrie pe site? tie o sa iti vina oricum
in afara de cazul in care vrei sa mai iei din nou acelasi produs, moment in care... ASTA E tongue

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, a ramas fara stoc, nu pentru ca ai comandat tu, pur si simplu s-au vandut toate si nu mai are nimic pe stoc.

| MihaiNicu23 a răspuns:

A ramas el fara stoc, este posibil ca tu sa fi luat ultimele produse.

| Crackman a răspuns:

Da este posibil. Ce rost are sa il sune altcineva pentru un obiect care nu il mai are.