| OtherNews07 a întrebat:

am și eu o problemă.
Vreau să finalizez o comandă pe h&m.com dar când trec numărul meu de telefon, îmi dă număr de telefon nevalid și nu pot finaliza comanda. Numărul meu este valid, spuneți-mi vă rog, de ce nu mi-l acceptă și ce pot să fac.

Răspuns Câştigător
| Ramses_Back_1999 a răspuns:

Pune +4 in fata numarului... cum ar fi... +40753734638

5 răspunsuri:
| tril a răspuns:

Vezi daca nu trebuie si prefixul tarii.

| HadesSs a răspuns:

Incearca sa il pui asa +407...

| OtherNews07 explică (pentru tril):

Prefixul se pune automat iar eu am completat doar nr meu, și nu merge

| OtherNews07 explică (pentru HadesSs):

Prefixul s-a pus automat și eu am completat doar nr meu dar nu merge

| OtherNews07 explică (pentru Ramses_Back_1999):

Păi prefixul s-a pus automat, nu a mai foat nevoie să-l pun eu dar tot nu a mers