| traceurpkvictor a întrebat:

Am un iPhone 4s si as vrea sa il schim cu un device cu Android. Ma gandeam la un Samsung Galaxy Note II, dar nu prea imi convine pretul. Apoi m-am gandit la Samsung Galaxy S3 Blue(unul alb costa 2300lei si unul blue costa 1900 lei). Voi ce parere aveti despre Galaxy SIII? Am vazut zeci de review-uri dar as vrea sa stiu daca el chiar este atat de bun precum il lauda altii. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| eneaalberto a răspuns:

Frate sa stii ca s3 este cel mai super telefon din punctul meu de vedere. a intrecut iphone chiar dupa lansare.as opta pentru un s3 dar daca ma gandesc si iphone ar fi bun daca nu ai un s3 si stiu ce spun ca am si eu s3 alb si este dementiallllllll primesc si eu o funda plssssbig grin

3 răspunsuri:
| jeann a răspuns:

A trecut abia 1 an de la lansarea iPhone 4s.
Nu mai e bun 4s si vrei sa dai o groaza de bani pe ceva nou?
N-am sa inteleg niciodata fitele astea.

| traceurpkvictor explică (pentru jeann):

Intre iPhone 4s si Samsung Galaxy S3 este o diferenta uriasa, pe langa display, si "inteligenta". Asta nu as numi-o neaparat o "fita", cum spui, ci mai mult o necesitate. Nu am nevoie de S3 "sa ma dau mare" sau alte chestii de genul acesta, am nevoie pentru ca asa simt. Iti respect comentariul, dar eu chiar cautam un raspuns corespunzator intrebarii. Toate cele bune!

| CipRy13 a răspuns:

Si eu am s3 de vreo 3 luni si e super tare. Merita sa-ti iei unul.