| andreipro54 a întrebat:

Salut, TPU! Am vrut ieri sa imi comand un hanorac de pe aboutyou, insa cand am plasat comanda am selectat din greseala plata cu cardul, in loc de ramburs, asadar am anulat-o si apoi am vazut ca nu mai era in stoc hanoracul ala, deci ca si cum al meu s-a pus ca si cumparat. Intrebarea e stie cineva in cat timp se da restock aproximativ? Vreau sa stiu daca cheltui banii sau ii pastrez, eu am contactat aboutyou si au zis ca stockul se actualizeaza constant. Multumesc

1 răspuns:
| aditimus a răspuns:

Trebuie sa astepti pana se actualizeaza informatia, hanoracul este fizic in depozit insa scriptic 0.
Data viitoare la orice comanda plasata pe orice site verifica de doua ori sa fie totul in regula.