| MadaGamesOne a întrebat:

as dori sa achizitionez un mouse wireless, singura problema care o am este ca nu stiu cum se conecteaza la pc, imi poate spune cineva cum se realizeaza conectarea?

Răspuns Câştigător
| 11231123 a răspuns:

Cand iti vei cumpara un mouse cu wireless vei primi o chestie usb careva trebui sa o conectezi in zona unde iti e mouse-ul si te informez ca functioneaza pe bateri si a, da dupa ce ai facut totce ti-am spus va trebui doar sa apesi click ca sa porneasca.(si eu am mouse prin wireless iti recomand)

| MadaGamesOne explică (pentru 11231123):

Multumesc, si in legatura cu acele baterii, se pot shimba? Sau?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Uite aici. Piesa aceea mica se baga in mufa usb de la pc.

Sursa :http://www.oktal.ro/......-negru.jpg

| LTAA a răspuns:

De obicei gasesti pe/in ambalaj instructiunile.

| MadaGamesOne explică (pentru LTAA):

Multumesc, am aflat deja cum se conecteaza la pc!winking

| Pietricel a răspuns:

Cand il cumperi vine cu un RECEIVER(o mufa USB mica) in cutie! Mufa aceea se pune in unitate/laptop.

| Kristien69zCazzo1Metru a răspuns:

Trabâ sî baji sticku in pc si gata sāfu

| Adrian122233 a răspuns:

Pai,atunci cand il cumperi, in cutie e un cd. Bagi cd-ul in calculator si il instalezi.