| Ney a întrebat:

As dori sa achizitionez un tricou personalizat cu un mesaj mai "colorat", mai exact acesta: https://www.grizzlyshop.ro/produs/tricou-white-proud/
Sunt constient ca mesajul tricoului duce putin catre rasism avand in vedere ca cifra 14 semnifica suprematia albilor si as dori sa stiu de la voi daca as putea primi vreo amenda sau ceva asemanator pentru rasism daca merg pe strada imbracat cu acest tricou. (sau daca imi iau bataie de la tigani=))) )

1 răspuns:
| Diagn a răspuns:

Amenda nu ai cum sa primesti pentru ca este un drept al omului sa se imbrace cum vrea el laughing)