| anonim_4396 a întrebat:

as dori sa ma ajutați și pe mine cu niște răspunsuri la o întrebare, am primit niște material textil și cum nu ma pricep as dori sa îl vând dar nu știu care este prețul la el, specific ca fiecare pachet are 40 de metri de material, pe ele nu scrie decât saba&gonzales și Palas in rest nimic, dacă ma poate ajuta cineva cu un răspuns as fi recunoscător.
Va mulțumesc.

7 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Numai asta am gasit referitor la pret despre s&g:
"eMAG: Material textil, Saba gonzales
100% bumbac, imprimeu geometric, 40 x 2.20 m, Multicolor
RON 357.00*· Out of stock"

| Voicu_Andrei_1997 a răspuns (pentru danbnz):

Mersi

| danbnz a răspuns (pentru Voicu_Andrei_1997):

Cu placere!

| Violleta2022 a răspuns:

De unde l-ai primit?
Ai facutura la materialele primite?
Ca-n functie de cat este plata lor, poti vedea cu cat le poti revinde.

| Voicu_Andrei_1997 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu am deoarece mi le-a dat cineva pe degeaba și sunt sigilate

| Violleta2022 a răspuns (pentru Voicu_Andrei_1997):

In cazul asta, nu le poti vinde decat pe olx sau la talcioc, fiindca legal ai nevoie de factura.
Vezi sa nu fie furate, ca sa nu fii implicat in cardasie si sa ajungi prin tribunale.
Iesi la piata si negociezi si tu cu clientul.

| Voicu_Andrei_1997 a răspuns (pentru Violleta2022):

Am înțeles