| Akihito a întrebat:

As vrea sa cumpar un inel de argint/aur pentru barbati pana in 250 lei. Vreau cateva magazine cu bijuterii de calitate, multumesc anticipat happy

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Inel de aur pentru barbati, pana la 250 lei?
Pai ala n-are nici 3 grame, este ori subtire ca o sarma, ori e facut din alama.

De argint gasesti in acest pret, dar sunt putine magazine de bijuterie care se ocupa de argint.
Poate ai noroc mai mult in magazine dedicate articolelor de moda pentru barbati.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Suflat cu aur da. Cele din aur si cat de cat mari costa de la 6-700 lei.

| asuari a răspuns:

Aur nu am gasit pana in 250 lei, ci doar de la 300 in sus.
De argit, uite ici:
https://www.bb-shop.ro/bijuterii-barbatesti_inel-c30.html
Normal ca exista si OLX. Okazii si ce mai sunt, dar nicidecum nu poti sa legi asa ceva, dar trebuie luate si site-urile astea in calcul uneori.

| Akihito explică (pentru asuari):

Sunt interesant dar as prefera un magazin fizic, pentru ca nu stiu marimea._.