| TimmyRO a întrebat:

As vrea sa cumpar un tricou personalizat cu un mesaj amuzant pe el sau ceva de genu, dar nu gasesc un site cu livrare gratuita!
imi puteti spune un site cu livrare gratuita dar nici cu preturi prea ridicate adica pana in 45 lei tricoul!
Multumesc

5 răspunsuri:
| Vokii a răspuns:

Incearca aici : http://www.tu.ro/

| Edy_Staicu_1974 a răspuns:

Iti dau in 5 min!

| Edy_Staicu_1974 a răspuns:

Http://www.tshirts.ro/,e site-ul potrivit eu am luat vreo 20 de aici! Preturi frt bune! Funda?

| ImAnFockinUnicorn a răspuns (pentru Edy_Staicu_1974):

Imi spune ca pagina nu a fost gasita!

| ReptilianSwerve a răspuns:

Http://letrico.ro/
Prin posta, maxim 8 lei cred? Dureaza un pic dar tricourile sunt super. Alta varianta ar fi sa-ti cumperi un tricou simplu si sa mergi la un shop de genul, in Iasi este in Carrefour, in alte orase chiar nu stiu. Sper ca ti-am fost de folos.