| Marinan a întrebat:

Salut tpu.As vrea să-mi comand niste cosmetice de pe elefant, dar am auzit ca unele comenzi nu vin complete sau chiar întârzie. A pățit cineva asa?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

N-am pățit niciodată și comand destul de frecvent de pe elefant. o singură dată mi-au trimis o ojă de altă culoare, dar hai să fim serioși, e ceva minuscul

| Wr3nch a răspuns:

Se intampla la orice firma, dar la oameni le place mereu sa se planga de parca cineva are ceva cu ei. Si mie mi-a intarziat o saptamana, dar cand comanzi de black friday si trimit mii de colete e de inteles.

| dmz123 a răspuns:

Si eu am mai avut probleme cu intarzierea coletelor de la ei. acum pentru cosmetice folosesc doar https://www.crisalis.ro/ sunt foarte multumita de ei.