| Ormus2 a întrebat:

aş vrea să ştiu care este site-ul oficial al firmei "Zerosmoke" pentru că pe câte site-uri accesez îmi dă alt link. Pe unele acest produs este foarte ieftin faţă de celelalte. Aici intervine o problemă şi anume că firma care o vinde ieftin ori este contrafăcută ori cealaltă firmă exagerează cu preţul.(Menţionez că nu vreau comentarii în legătură cu produsul numai adresa oficială) Vă mulţumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| umbra09 a răspuns:

Zerosmoke.com ai incercat?

| Ormus2 explică (pentru umbra09):

Da am încercat dar link-ul unde mă dirijează depinde de pe ce site îl activez şi credemă că ofertele sunt foarte diferite şi chiar asta e problema că preţurile variază foarte mult

| umbra09 a răspuns (pentru Ormus2):

Ial de la o firma care iti accepta returu ai un numar de telefon la care iti raspund si in caz de neoriginalitate sa poti rezolva problema. Sal returnezi