| Alexe_Silviu_2000 a întrebat:

as vrea sa stiu care firma este mai serioasa: eMAG sau cel.ro

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ambele sunt serioase fiind cele mai mari magazine online din Romania. Emag are insa o infrastructura mai bine pusa la punc, de la site pana la livrari. Cel.ro are insa preturi uneori mai mici

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Eu ţi-aş recomanda eMAG happy

Toate cele bune!

| Zaygon a răspuns:

De la cel am cumparat un telefon pentru fratele meu si tot a fost in regula.

De la eMAG nu imi amintesc daca am luat ceva(am luat de la alte magazine) dar am prieteni care cumpara des de la eMAG si nu au probleme. Un singur lucru: emagu umfla preturile rau de tot(la electronice ma refer si accesorii pentru acestea) iar asa zisele reduceri sunt doar de fatada. Cand vezi un produs redus sa stii ca undeva in apropiere e valoarea lui reala. Am patit-o eu cu o husa de tableta: la eMAG era 90 lei iar din China cu transport(fara tva si taxe vamale ca era sub 10$) am platit 9, 08$=38 lei. Tragi concluzia singur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul ține de preț. Unele sunt mai scumpe la Cel altele mai ieftine la Emag.
Recent am cumparat pentru cineva un Lenovo de la Emag, super pret 1299 lei, super performante dual core, 4GB RAM.
Ai mai jos link-ul de la Emag.
http://bit.ly/1eGS1nm

| Lazar_Sorinel_1994 a răspuns:

Cel.ro. Eu nu mai am incredere in eMAG...

| Cilek a răspuns:

EMAGwinking parerea mea