| StefanWoon a întrebat:

asi dori sa stiu daca fac o comanda de la eMAG cu transport prin Fan Curier, cei de la transport au o factura cu toate produsele mele din colet sau nu?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Daca faci comanda telefonica, e normal sa includa factura tiparita in pachetul cu produsul expediat. Daca ai cont pe site, factura apare in format electronic, deci nu mai e in varianta tiparita, tocmai pentru a proteja mediul inconjurator.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ei au doar factura de transport a coletului, factura de produse se află în colet.

Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De obicei factura pentru ce ai comandat se afla in colet. Ei iti ofera doar factura pentru transport

| Blamely a răspuns:

Factura e in colet impreună cu produsele.