| AlexAlxAlex a întrebat:

ati mancat la mcdonalds, cum a fost, v-au placut mc nuggets -urile, ati gustat sosul sour, cum e acest sos la gust, e bun?

23 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mie nu mi-au placut deloc. Prea uleiosi si cu un gust ciudat. Pentru pui ca si fast-food prefer KFC.

| FaraNumePls a răspuns:

Mie mi-a plăcut. Mi-a adus aminte de otrava de șobolani happy

| Gonrax a răspuns:

Sunt super bune. Si nuggets si sosul, mie mi-au placut

Răspuns utilizator avertizat
| Arthiom a răspuns:

In ciuda publicitatii masive la mcdonalds, produsele lor nu sunt asa stralucite, singurele chestii de la mac care imi plac sunt sucul si cartofii prajiti, in rest nimic. Mc nuggets-urile nu sunt prea bune la gust, iar sosul sour, iih. Dupa mine, KFC are produse cu mult mai bune calitativ decat mcdonalds.

| D3I3 a răspuns:

Nu mi-au placut prea tare, dar fiecare cu parerea propie. Mai bine mananci acasa o salata facuta de tine, decat acei nuggets.

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru LaurBalaur9869):

Da ce nuggets sunt din carne?

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru LaurBalaur9869):

Nu ai prins gluma... stai jos

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru LaurBalaur9869):

Nu a fost o gluma pentru ca nu ai inteles o tu happy

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru LaurBalaur9869):

Ma doar fix in pix de persoanele de pe skype ul tau... serios acu, ce ca.cat de argument

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru LaurBalaur9869):

DibiXD a evaluat răspunsul tău ca fiind amuzant şi inteligent.
"Da ce nuggets sunt din carne..."

Vezi, unii au prins gluma... haha

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru LaurBalaur9869):

Lool, cata munca pe capul tau doar sa imi demonstrezi cat de naspa te simti ca nu ai prins gluma... loool

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru LaurBalaur9869):

Nu bre din peste 52.000 raspunsuri cate am pe site, se mai nimereste sa mai evalueze unu / doi pe zi... e statistica, nu trebuie sa ma milogesc eu... tu in schimb depui eforturi mari de tot sa acoperi faptul ca nu ai prins gluma. haha, loool

Răspuns utilizator avertizat