| KanekiMalai a întrebat:

aveam nevoie de ceva de pe pc garage si a trebuit sa imi fac cont si mi-am pus numele Dorel chel, la date personale le-am pus pe ale mele si mi-au trimis pc garage un mail cu factura si la nume delegat scrie dorel chel, deci o sa fie vreo problema?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pentru a primi coletul, va trebui sa-ti faci schimbare de nume (si CI) pe numele "dorel chel".
Cand va veni curierul sa predea coletul pentru "dorel chel". Il va preda doar pe baza legitimarii cu acelasi nume.
Daca nu-l gaseste, poate sa nu predea coletul (mai ales daca are valoare mai mare).
Cateva zile, coletul va astepta sa apara "dorel chel" sa-l ridice, dupa care se va expedia inapoi expeditorului.

| mihai69 a răspuns:

Nu e nicio problemă, dar de ce nu ai dat totuși datele reale?!?

| anonimg a răspuns:

Eu le-am trimis adresa locului de întâlnire cu șoferul (o parcare), și pe factură au trecut adresa parcării, nu adresa mea laughing
Nu o sa fie nici o problemă.

| nelyjoly a răspuns:

Daca pe factura este numele tau nu sunt probleme. Nu are importanta cine primeste coletul, doar trebuie platit la curier.

| KanekiMalai explică (pentru nelyjoly):

A pai am platit cu cardul, nu ramburs