| GreenCoffe a întrebat:

Aveti idee de la ce magazi,nu online, se pot cumpara adidasi DC?

5 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Dacă ai Mall în oraşul tău mergi acolo. Dacă nu, caută la InterSport.
Pa-pa.

| Krauser a răspuns:

U-man Shop este si online dar il poti gasi in Timisoara/Bucuresti sau Brasov.

| GicAx3mMetal a răspuns:

In U-Man gasesti suta la suta si nu numai DC, ci si alte marci de tip " skate shoes ". Magazinul se gaseste in orasele mari gen Bucuresti, Brasov, Timisoara, Cluj Napoca...

| Perrystain a răspuns:

Http://www.bmxmagazin.ro/ :3 sper ca te-am ajutat. am mai cumparat de la ei si am fost multumita :)