| Zuzumilk26 a întrebat:

Azi am dat o comanda pe Aliexpress si nu am primit email de confirmare. Are ceva daca nu am primit email?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Pe Aliexpress nu se dau comenzi ci se cumpara si se achita online, imediat.
Daca ei nu au primit dovada ca plata s-a facut imediat, nu se apuca nimeni sa trimita nimic.
In momentul in care produsul este impachetat si pregatit de trimis, se posteaza ca s-a trimis si abia atunci primesti emailul de confirmare.