| Mimiiii a întrebat:

Azi (marți ora: 01:30) am făcut o comandă pe Footshop, am primit mail de confirmare, probabil că de dimineață o să proceseze comanda. Am auzit că sunt de încredere. Aveți idee când îmi va ajunge comanda, în câte zile având în vedere faptul că livrarea se face prin Urgent Cargus care nu sunt tocmai rapizi, spun din propria experienta. Am auzit și de chestia cu verificare la livrare, credeți că trebuie să o aplic în cazul de față având în vedere că e o comandă pe 100€? Voi ați folosit vreodată verificarea la livrare? Mulțumesc pentru atenție și mulțumesc anticipat pentru răspunsuri! Dau Coroana!

Răspuns Câştigător
| Govoreanu_Laurentiu_2001 a răspuns:

Buna! De obicei in 2-3 zile (lucratore).

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca suma este de peste 100 euro, cand va ajunge in vama, te vor chema cei de la vama sa platesti taxa de import si TVA de 19%.

Cat priveste oferta cu coroana...preferabil este funda, pentru ca coroanele se dau numai la morti laughing

| Mimiiii explică (pentru Violleta2022):

Scuze de faza cu coroana, obișnuită cu Brainly laughing) Dau fundă nu coroană laughing

| ManTen_Pas_1981 a răspuns:

Eu mi l-am luat gratis