Întrebare recomandată | Robi123555 a întrebat:

Azi mi-am cumpărat o pereche de adidași din piele întoarsă și după ce i-am băgat la spălat pielea s-a făcut foarte urata și aspra. Cum ii pot regenera?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca mai poți. Dacă viitoare sa nu mai bagi nimic din piele la mașina. Pielea nu se bagă la mașina de spălat

| Cksihja a răspuns:

Pielea nu se spală se curăță, acum trebuie să scoți toată apa din ei dar nu folosi căldura că-i strici definitiv. Poți folosi o cremă dar trebuie să-i cureți din nou și să-i lustruiești.

| ValentinGabi a răspuns:

A fost made în china înseamnă.
Dacă sunt negrii poți da cu cremă de pantofii se găsește si albă

| EuSuntOmul a răspuns:

Pai n ai intors pielea inapoi ma...