| andreiboss25 a întrebat:

Calitatea tricourilor sunt ok pe bestial? Nu ma refer la cele la 25 de lei ci la cele la 45 sau peste.

Răspuns Câştigător
| BlackOldSun a răspuns:

La 45 sunt similare cu cele de 25 de lei poate ceva mai ok la calitatea imprimeului, eu am luat pana acum 4 tricouri de la ei si sunt ok, dar cele la 80 sunt cele mai bune, ultimul cu Guns n' Roses care l-am luat se cunoaste, e diferenta mare de calitate a materialului! Asa ca recomand oricum! PS : ma duc la concertul lor de la Download festival in Franta! Rock on!

1 răspuns:
| andreiboss25 explică (pentru BlackOldSun):

Rock on \m/!