| Stargoz a întrebat:

Cand vreau sa cumpar un produs de pe Amazon si apas pe buying options imi apare de multe ori langa unele modalitati de transport emblema prime, acolo nu scrie nimic de transport. Asta inseamna ca doar membrii Amazon prime beneficiaza de transport gratuit la acel produs?

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Bingo! Tocmai ti-ai raspuns la intrebare. Din pacate, daca traiesti in Romania, nu e inca acoperita de Prime.

4 răspunsuri:
| DIDIDEA a răspuns:

Shein iti ofera transport gratuit si eu tot de acolo comand foarte multe lucruri si de pe Wish la fel.

| Speranta12 a răspuns (pentru DIDIDEA):

Adica Shein iti ofera transport gratuit pana in Romania si ai platit doar pretul produselor? in ce tara de origine este magazinul Shein?

| DIDIDEA a răspuns (pentru Speranta12):

Da corect. Aici un prieten a cumparat cu 100 de euro 3 tricouri. Si eu de pe Shein am cumparat 5 tricouri cu doar 60 de euro. Bineinteles ca sunt si mai ieftine