| Anoniq a întrebat:

ce căști bluethoot de tip AirPods pentru Android imi recomandați? Pt muzica, buget 150 ron

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Astea suna incredibil de bine pentru pretul lor - https://global.1more.com/product/omthing-true-wireless-in-ear-headphones/

| Wr3nch a răspuns:

Air Dots de la Xiaomi is decente, dar nu arata ca AirPods. In rest, dai de i7, i7tws, i11 si alte petarde care se strica in 2 zile.

| LPCTSTR a răspuns:

La chinezi gasesti la numai 20 de lei... ca doar asta vei gasi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai si tu casti, saracio