| Anonimulnegru a întrebat:

Salut TPU. Ce înseamnă colet avizat la fan Courier?
Dau Funda!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Destinatarul a fost ÎNȘTIINȚAT cum că "bre, ai un colet!"

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ca o sa il primesti in curînd, este la ei in sediu si asteapta sa vina spre tine, sa stai pe acasa zilele acestea ca te va suna curierul cu 5 minute inainte de a veni si daca nu esti acasa numai vine alta data, ca sunt multe comenzi si personal putin asa ca nu îi pune pe drumuri ca ăia nu au timp de tine, nu esti acasa, la anul mai primesti colet.

| Frank51 a răspuns:

Adică a ajuns la sediu și urmează să fie livrat

| Nirvanaaa a răspuns:

Asta înseamnă ca a ajuns in depozitul lor și ei urmează sa îl livreze la domiciliul tău.