| Zuzumilk26 a întrebat:

Ce inseamna expediere colectata?

Răspuns Câştigător
| TheWhiteDemons a răspuns:

O sa iti dea telefon cand o sa vina curierul, oricum produsul e la ei colectat urmeaza sa il primesti asta daca nu au probleme de transport cum mi s-a mai intamplat si mie in trecut, dar e foarte rar asa ceva

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Se refera la o comanda livrata. Adica a ajuns la expeditor.
Sau mai poate insemna si ca a ajuns la firma de curierat.
Poti suna firma de curierat.

| TheWhiteDemons a răspuns:

Ai trimis ceva probabil si a fost colectat la ei la centru si te informeaza ca produsul a sosit la ei si probabil urmeaza sa il transporteze la destinatar.

| Zuzumilk26 explică (pentru TheWhiteDemons):

Eu trebuie să primesc un colet.

| TheWhiteDemons a răspuns (pentru Zuzumilk26):

O sa iti dea telefon cand o sa vina curierul, oricum produsul e la ei colectat urmeaza sa il primesti asta daca nu au probleme de transport cum mi s-a mai intamplat si mie in trecut, dar e foarte rar asa ceva

| TheWhiteDemons a răspuns:

Nu a zis expediere transportata, a zis expediere colectata deci urmeaza sa il transporte