| Zdog a întrebat:

ce laptop imi recomandati?
Buget : 2000 lei

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut si eu sa cumpar un laptop pentru gaming pana in 20.000 lei, dar nici dracu nu isi gaseste sa imi raspunda. Se pare ca la din astea ieftine sunt cei mai priceputi unii.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

ASUS cred ca e marca germana se numara printre cele mai bune laptopuri pentru jocuri

| GolopențaAdrian a răspuns (pentru anonim_4396):

Cauta pe eMAG ca am vazut cel mai scump fiind cu 17.000 de lei

| anonim_4396 a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Eu am gasit ceva la 19.000 lei. Reducere de la 21.000 lei. Tot pe eMAG. http://bit.ly/2jAeWbo.

| GolopențaAdrian a răspuns (pentru anonim_4396):

Inseamna ca este extrem de bun

| musicislife3 a răspuns:

Cauta pe Altex, acolo au laptop-uri foarte bune

| Roxette98 a răspuns:

Hp, il am de 3 ani si functioneaza perfect. L am luat la Black Friday, am dat in jur de 1400 de lei redus de la 1800.