| InfiAndrew a întrebat:

Ce parere aveti de husa asta: https://www.mobiledirect.ro/......2z2z2.html e rezistenta la socuri sau la zgarietrui? Si spatele e mirror sau brushed?

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Http://l.profitshare.ro/l/3782649 Mai repede iti cumperi o folie, am asa ceva pe un P10 Lite, e foarte buna, l-am scapat de prea multe ori si nu s-a zgariat deloc, nu s-a indoit. Acum nu-ti imagina ca dai cu ciocanul in display, dar e cea mai buna pentru socuri/zgarieturi, uita-te la review-uri.