| Axelx a întrebat:

Ce ziceți, este de încredere magazinul CEL.ro? Am auzit păreri și păreri. Aș dori să îmi cumpăr un Asus Strix x470-Gaming și memorie ram. Am auzit cazuri în care au venit produse desigilate și nu au mai primit garanția sau că au probleme cu garanțiile. Ce spuneți?

Răspuns Câştigător
| HadesSs a răspuns:

Linistit,am cumparat o gramada de lucruri de pe cel.ro. Nu se compara cu e mag care au devenit foarte neseriosi.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, e foarte ok, am comandatun telefon de la ei in trecut si absolut nicio problema.

| Sn4k3 a răspuns:

Nu stiu in ce pestera ati trait pana acum cei care tot intrebati daca magazinele astea mari gen cel, altex etc sunt de incredere.

| Axelx explică (pentru Sn4k3):

Pe internet există păreri și păreri. Prețul lor este destul de mic, poate prea mic ca să fie adevărat la unele chestii; și asta îți dă de întrebat. Nu toți oferă prețuri mici și calitate. Cum încă nu am cumpărat de la ei, am așteptat opinia generală a publicului. La mine în oraș și în zonă nu există niciun reprezentat/sediu. Nu știu în ce "peșteră" trăiți cei care comentați așa

| Alexandru250201 a răspuns:

CEL.ro este un magazin foarte serios, il recomand