| frafafafaf a întrebat:

cei de la pc garage mi-au dat un mail ca ma vor contacta in legatura cu o rambursare de bani dar ei nu m-au contactat, inca dupa o saptamana dar nici nu stiu pe ce sa ma contacteze pe mail sau pe nr de tel si cum o rezolv?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Au dreptul sa livreze banii pana in a 30-a zi. Asa este legea. Abia dupa aceea poti sa le faci reclamatie.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te duci la firmă la pc garage si vorbesti cu ei, au nevoie de datele tale din buletin, doar nu crezi ca i ti trimit ei banii pe mail sau prin telefon, du-te luni.