| laur88 a întrebat:

cine a comandat de pe siteul ZALANDO? As vrea sa stiu daca chiar iti aduce comanda sau daca lucrurile sunt originale cum am văzut gen tenesi armani 200 euro, 100 euro, depinde, as vrea sa stiu daca este de încredere sau nu, cine a comandat sa imi zică

2 răspunsuri:
| Pinklife98 a răspuns:

Buna! Pot zice sa sunt "fan" ZALANDO si sunt foarte multumita de tot ce mi-am achiziționat pana acum.Da, lucrurile sunt originale iar calitatea produselor este surprinzatoare.Cat despre reduceri, ar trebui sa stai cu ochii pe ele pentru ca merita sa prinzi un 50% din lucrurile care-ti fac cu ochiul.Coletul vine in 10 zile si poti plati si o taxe de cred ca 6€ In cazul in care doresti sa-ti fie livrat urgent.Curierul iti vine la adresa si parca din cate stiu poti alege si pentru plata ramburs.Nu sunt sigura, eu am optat pentru plata online mereu dar din cate imi amintesc parca era si ramburs.Deci pe scurt ai incredere, merita.❤️

| GrabDorel a răspuns:

Sunt praf, fakeuri de rahat. am comandat ceva si mi-a venit altceva, o trec la teapa