| xVictor a întrebat:

Cine imi recomanda niste casti pana in 100 lei de telefon, in-ear. vreau bass, claritate. etc big grin si sa fie de durata. daca sunt si rezistenta la apa va dau funda direct ^_^ pot sa fie si la reducere, cadouri. nu conteaza. Va multumesc anticipat. Celui de-i voi cumpara castile din recomandari o sa-i dau si fundita.

4 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Eu zic cu bani aia sa iei casti originale Samsung sau iphonewinking o sa vezi diferenta

| xVictor explică (pentru Crackman):

Nu prea ma atrag... xD

| AnastasiaK a răspuns:

Vezi daca gasesti ceva ce sa-ti placa aici:
https://www.avstore.ro/casti/tip_casca___in-ear/?price=31_99

Eu acum le am pe acestea ( https://www.avstore.ro/casti-sport/sony-mdr-as210ap/ ) si mi se par foarte ok. Nu neg ca am avut casti si mai bune, dar avand in vedere ca le folosesc cand fac sport si scapatul/trantitul/pierdutul castilor a devenit obisnuita, am ales sa micsorez bugetul :))

| MaGdaLeNnA00 a răspuns:

Casti sport Veho ZS2 rezistente la apa costa 89 lei