| Username55 a întrebat:

Cum comanzi de pe Alibaba.com fara sa platesti taxele vamale?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| cornelmircea1980 a răspuns:

Trebuie sa ai o suma sub 50$ sau sub 50 euro, nu mai stiu sigur si la suma asta nu se mai platea taxe vamale. Funda te rog frumos!

| Username55 explică (pentru cornelmircea1980):

Deci, daca voi comanda ceva sub 50 $ nu voi plati decat pretul produsului?
... apropo, ca transportul sa fie gratuit, nu trebuie sa caut o optiune de " Free shipping " sau ceva de genul asta?!

| cornelmircea1980 a răspuns (pentru Username55):

Da numai pretu produsului si transportu este gratuit dar sa stii ca dureaza ceva timp pana primesti pachetu dar sa nu iti faci probleme ca de primit il primesti.la mine a durat odata aproape o luna pana cand a ajuns