| anonim_4396 a întrebat:

cum platesc o plata pe TPU? Si mai am o intrebare, se poate incarca contul de paypal fara card? Adica sa ma duc la banca si ce anume cer ca sa-mi incarce contul pentru paypal? Cine imi da cele mai multe informatii despre ce am spus mai SUS dau funda.

Răspuns Câştigător
| Gabi19971983 a răspuns:

Painu te duci la banca, te duci la service de telefoane, sau la magazine unde are cartele, ii vei nr tau de cartela si ti-l incarca cu cati euro vrei.
Despre ce vrei tu sa platesti pe TPU, nu stiu, daca mi-ai zice ce ti-as da niste informatii.
Nu stiu la ce te referi.
De obicei le dai nr tau de telefon incarcat cu nr. de euro si ei iti for extrage din cont cat le trebuie.
Succes!
Funda?

| anonim_4396 explică (pentru Gabi19971983):

La Cosmote, i cer incarcare pentru cont PayPal?

| Gabi19971983 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da.Si ii spui de cati euro.