| mistergiovany49 a întrebat:

Cum pot prinde un obiect redus( care mă interesează) de black friday? Detaliat va rog, e prima oară când cumpăr aici! Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Eddz a răspuns:

Black Friday in Romania e in mare doar o vrajeala,ca astia cresc preturile cu o luna inainte ca sa aiba ce reduce. Dar ca sa iti raspund cat mai simplu,nu prea ai mari optiuni,in special daca vrei telefon sau ceva mai scump. O sa trebuiasca sa stai pe site si sa vezi ce si cum adauga magazinul(in anii trecuti mai adaugau pe parcurs,deoarece dura tot weekend-ul). De asemenea poti sa vezi si pe amazon. Nu stiu exact cand e la ei,dar e doar o singura zi. Oricum,daca vrei ceva specific e mai greu deoarece exista o oarecare sansa sa nu fie redus. Daca e,cel mai simplu e sa stai cu ochii pe site(nu e nevoie sa stai lipit de monitor, doar verifica din cand in cand) si sa ai noroc sa fii intre primii, deoarece e un stoc oarecum limitat. Cam asta ar fi tot, cumparaturi online obisnuite, doar cu un stock limitat. Succes

1 răspuns: