| Vali241 a întrebat:

cum pot sa anulez o comanda de pe H&M la stare zice ca e in curs de procesare si as cam vrea sa o anulez si nu apare nici un buton de anulare puteti sa ma ajutati va rog Funda

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Îi contactezi telefonic și anulezi comanda. E cel mai rapid mod.
Dacă azi nu îi poți găsi, suni mâine la prima oră.
https://www2.hm.com/ro_ro/customer-service/contact.html
Also, poți completa formularul din josul paginii, dar s-ar putea să-l citească abia după ce îți vor trimite comanda...
Deci, telefonul rămâne cel mai rapid mijloc.

| Panamax a răspuns:

Trimite-le un e-mail. Oricum pana maine dupa amiaza nu se uita nimeni la comanda ta.

| asuari a răspuns:

Încerci să îi contactezi și să anulezi comanda sau poți să anunți curierul când vine că nu iei comanda; nu cred că o să fie vreo problemă.

| Boblobobonti a răspuns:

Suni la ei si le spui despre ce este vorba. vor raspunde relativ repede, si te vor ajuta. o zi buna.