| AndreiAndrei89 a întrebat:

Cum se numeste cel de la mall care se plimba prin magazin si scaneaza codurile sau le face poza(nu stiu sigur) si am mai vazut ca si scrie pe un caiet ceva.(ma intereseaza cum se numeste meseria si cu cat se plateste).

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Multi ziceau ca au salarii intre 800 - 900 lei invartinduse prin carrefour. Mai bine continui studiile pentru ceva mai bun

| Andrew_Alin_1978 a răspuns:

Mercentaiser laughing sau agent vanzari...laughing vede si inscrie intr-un aparat stocurie de produse pentru a le trimite la furnizor laughing sa stie cate mai aduce 1000 lei sau in functie de firma

| AndreiAndrei89 explică (pentru Andrew_Alin_1978):

Mersi,chiar aveam nevoie sa stiu.