| 0RASPUNS0 a întrebat:

Salut TPU, dacă am cumpărat niște căști wireless din Obor și nu am primit bon le pot duce înapoi dacă sunt stricate? Adică castile câteodata nu se sincronizează

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate nu la căsti este problema. La asta te-ai gandit?

| sierra1 a răspuns:

"căști wireless din obor și nu am primit bon le pot duce înapoi"

nu te mai bagă nimeni in seamă. Clasic: țeapă

| Wr3nch a răspuns:

Protectia consumatorului. Poti incerca.

| Nirvanaaa a răspuns:

Poți încerca, dar nu e garantat ca le vor primi înapoi, vorbim de Obor.

| flixbuster a răspuns:

Off-topic, mi-ai adus aminte de o melodie...

https://www.youtube.com/watch?v=4INHfHqUOnA

| NonZarek a răspuns:

Nup, nu vei rezolva nimic, e o teapa clasica, de aceea nici nu ai primit bon, în caz de reclamație sa nu ai dovada.

| 0RASPUNS0 explică (pentru NonZarek):

Da dar pot sa sun la cineva? Totuși nu am primit bon sa cumpăr ceva și sa pun i camera ascunsa! Probabil nu are aparat

| Saiko93 a răspuns:

Nu