| anonim_4396 a întrebat:

Daca am dat comanda sambata de niste casti razer, maine imi ajung? Pe site spune ca plata este acceptata, dar pe yahoo imi spune ca produsul a fost livrat. Uitati aici o poza :
https://imgur.com/a/OEImVDq

4 răspunsuri:
| dragosnila233 a răspuns:

Nu iti lua casti Razer daca vrei sa ti se strice in 3-10 luni. Ia-ti naibii HyperX, SteelSeries, Corsair, Logitech sau de la companii adevarate cum ar fi Sennheiser. Mai dai si atatia bani pe niste prostii, care dupa vreo 2-3 ore de stat cu ele pe cap vei simti o durere groaznica. Mai sunt si umplute cu bass boost virtual ca sa para "de calitate", cand daca le compari cu un Sennheiser sau un HyperX Alpha te va lua dracu'.

Si ca sa-ti raspund la intrebare, anuleaza comanda si cumparati alte casti. Daca iti spun ca au fost deja livrate, atunci suna-i si spune-le ca nu ai primit nimic si iti vor da banii inapoi.

| ddssaaa a răspuns (pentru dragosnila233):

Eu am pus o intrebare, nu sa iti dai cu parerea. Fiecare isi ia ce vrea, ca tie nu iti plac, asta e. Varu-miu are castile razer pro 2015 si sunt in stare perfecta, data viitoare vino pe aici cu un raspuns, nu cu o parere.

| dragosnila233 a răspuns (pentru ddssaaa):

Probabil ca le-a folosit din an in paste, daca inca ii mai merg, mai ales pro-urile. La mine pro-urile s-au stricat dupa 8 luni, compara-le cu hyperx cloud 2-urile mele care inca ma tin dupa 2 ani de folosire in exces. Imi dau cu parerea, deoarece urasc sa vad indolenti care cumpara prostii de la Razer sau Apple.

| anonim_4396 explică (pentru dragosnila233):

Cumpar ce vreau, eu am pus o intrebare acolo. Daca vrei raspunzi la ea, daca nu, nu. Ti-am mai zis, eu stiu ce am cumparat, nu vreau pareri, vreau un raspuns la intrebarea mea.