| Supremejordannike2004 a întrebat:

Daca cei din China au sărbătoare pana in 1 februarie o sa mai trimită comenzi cei de pe Aliexpress si joom?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Anul chinezesc incepe la 1 februarie si dureaza toata luna, asadar, nu se prea munceste la ei.

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Hmm si eu am comandat ceva de pe wish prin septembrie si unele au venit altele încă nu. desi mi am mai dat comanda si au venit destul de repede insa ultima comanda mi-a întârziat cam mult

si nu stiam de această sărbătoare... Încă aștept sper sa-mi vina...