| Mrejeru_Alex_1994 a întrebat:

laughing Daca cumpar un telefon de 400 de lei de pe EBAY cat va trebui sa platesc? (Cu toate taxele)

Răspuns Câştigător
| Krax256 a răspuns:

Vreo 7-800 daca vanzatorul e din afara UE (pret+tva+taxe vamale+eventual transport). Daca e din UE doar transportul in cazul in care nu este gratuit.
De 7-800 iei unul putin mai bun de la noi.

2 răspunsuri:
| LilianAndrei a răspuns:

Poti intra pe site https://www.zipy.ro/ cauta telephonul pe care il doresti Ebay (ai grija pentru ca sant si inca 3 platforme conectate) si incearca sa vezi cit te costa cu livrarea in siguranta acasa.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca il comanzi din tari non Ue vei plati taxe vamale+ transport pana la 800 de lei iar din UE cu transport ajungi la 6-700 de lei.