| FreakyHalloweenBoy a întrebat:

Salut, TPU. Daca de exemplu la bluze, camasi etc port marimea 164 ...Aceast numar -164 carei marimi ii corespunde sau care e cea mai apropiata [cand zic cea mai apropiata ma refer la cea mai apropiata mai mare, nu mai mic]? Si cand zic marimi ma refer la L, M, S, XL, XXXL etc... Deci, ma puteti ajuta? Dau fundita happy tongue

3 răspunsuri:
| FreakyHalloweenBoy explică:

Am 12-13 ani

| FreakyHalloweenBoy explică:

Sau am gasit pe un site ca marimea 164 e insasi o marime, alaturi de XL, S, M, XXL, 158 sau alte marimi ...hm...e adevarat?

| lavi54 a răspuns:

Pai marimea 164 ar fi xl...depinde cati ani ai.