| anonim_4396 a întrebat:

Salut,TPU!

Daca vreau sa pun un produs pe un site de vanzare gen OLX,etc. si vreau sa il vand daca ma contacteaza cineva trebuie sa stabilim o locatie si eu ii dau produsul, iar el banii ca la piata?

Multumesc!

2 răspunsuri:
| Tina88 a răspuns:

Poti sa alegi predare personala sau prin curier in cazul in care cel care cumpara este din alt oras. Nu este necesar sa te vezi personal cu el, poti apela la curier, cu plata la livrare. Depinde de ce produs vinzi. Daca este o husa de telefon cu siguranta nu merita plata transportului la curierat.

| darrio2007 a răspuns:

Daca este din localitatea ta, da.Este si ceva mai sigur decat prin curier.