| TheLightWolfKK a întrebat:

Dau FUNDA!
Telefonul meu nu are NFC si eu as vrea sa folosesc un card. Gen google pay, Apple pay, george pay, bt pay etc. Si ma intrebam daca este o modalitate gen un modul nfc extern sau o bratara, un inel care l-as putea cumpara din Romania. Daca aveti link e si mai bine. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| AdrienWH a răspuns:

Salut. Din pacate daca telefonul tau nu are functia de NFC, nu vei putea folosi Google Pay, BT Pay, etc. Legat de aceea modalitate, pe moment nu cred ca exista asa ceva. Plus daca ar exista, iti da-i seama ca nu le puteai cumpara din Romania. Ci de pe site-uri gen AliExpress, Alibaba, Wish, Amazon, etc