| UnguruBulan123 a întrebat:

De o vreme tot vreau sa comand de pe aliexpress.Nu stiti cati bani costa curierul?(Care il aduce din port dupa ce pachetul a venit cu vaporul.)

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, nu-i nevoie sa platesti separat transportul.
Ma indoiesc ca iti va trimite ceva prin curier, ca este vorba de zeci si sute de dolari din China pana in Romania.
Aliexpress trimite prin posta normala, de aceea si dureaza 3-6 saptamani, pentru livrare.
Dar, cand cumperi produsul, iti arata si costul transportului, pe care-l achiti in acelasi timp cu cumpararea produsului!
Dar vezi ce vrei sa cumperi, ca scrie clar daca are transportul inclus sau nu.

| r2222 a răspuns:

Bună! Prietena mea comanda de pe aliexpress.Pana acum a comandat doar huse de telefon(de vreo 4 ori) si pe toate le-a primit în cutia cu scrisorilaughing)))din cate stiu aliexpress are transportul gratuit