| MihaelaDart a întrebat:

Salut TPU! De pe ce site-uri va mai cumparati incaltaminte de calitate? Multumesc anticipat!

8 răspunsuri:
| MihaelaDart explică:

Se pot găsi și la niste preturi decente și calitate superioara, nu musai "premium". Nu as da pe o pereche de încălțăminte 500-100 de euro, nici să mă tai.

| MihaelaDart explică:

Pe mine nu ma intereseaza brandul, ci pun accent pe calitate.

| cristi202 a răspuns:

Incaltaminte nu mai cumpar deloc online, dupa ce am luat o pereche de bocanci buni ca marime, dar prea largi si o pereche de adidasi de ciclism (care au costat ceva) care desi erau vorba vine numarul 44, erau de fapt 43, asta insemnind ca imi erau un pic mici, eu avand fix 43, 5, ii purtam cam o ora, si dupa aceea ma dureau picioarele de la ei. La mine e pe incercate si pe luate. Ori vine "turnat" pe picior, ori sa ramina mai bine pe raft, ca o fi bun pentru altcineva.

| Lukasssz a răspuns:

Outletmag.ro,am fost multumit!

| En3Rgi a răspuns:

Poate o sa sune amuzant dar comand de pe Aliexpress, si pot sa ti spun ca inca am o pereche pe care am folosit o aproape zilnic in toate conditiile(canicula, ploaie, zapada etc) timp de 2 ani si inca este super ok.

| MihaelaDart explică (pentru En3Rgi):

Am vazut si eu pe Wish dar nu ajung in aceste momente pana in Craciun.

| Cehoslovacia a răspuns:

Office happy