| alexsneks22 a întrebat:

De unde pot cumpara telefoane replici?
Sa fie site-uri romanesti.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Tot porneste mai bine decat o replica laughing in plus cauta si tu la tine in oras si te duci sa-l butonezi un pic sa vezi daca e ok

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Stii ca o sa-ti mearga maxim cateva luni, nu? Nu vad rostul achizitiei, mai bine iti iei second, macar e telefonul original

| alexsneks22 explică (pentru Adry05):

Second hand nici nu stii daca o sa-ti porneasca macar.
Plus ca aveam nevoie de el vreo 2-3 saptamani, pana imi luam alt telefon mai calumea.

| Adry05 a răspuns (pentru alexsneks22):

Tot porneste mai bine decat o replica laughing in plus cauta si tu la tine in oras si te duci sa-l butonezi un pic sa vezi daca e ok

| IonutCiobanescu a răspuns:

Cred ca olx,dar,n are rost sa iei replici, mai bine iei unu second-hand care stii ca i marca originala si de i zgariat il poti renova, nu merita replici, se strica repede, sa zicem, vrei o replica iphone x? Ia ti Huawei p20 pro cel cu camera de 40 mp, sau p20 lite care e 1500 lei si arata exact ca iphone x, eu asa il vad, bafta.