| Flor1N94 a întrebat:

dupa cum stiti vine scoala si totodata cu ea toamna si iarna, si va rog sa imi dati site-uri cu haine de iarna : Un trening puma/adidas gros dar sa fie ORIGINAL, o geaca groasa( adidas,puma, nike etc) si o vesta, si c-am atata, deci vreau ceva care sa pot purta si iarna si toamna si sa fie de CALITATE, nu conteaza pret!

Răspuns Câştigător
| mikilooooooooo a răspuns:

Du-te la tine in oras in magazine cel mai indicat. p&b, zara, reserved vezi tu e mult mai ok fata de online.

3 răspunsuri:
| biaX a răspuns:

Funda

| Flor1N94 explică:

Mai astept 3-4 raspunsuri