| marycris a întrebat:

este urgent...astazi e ziua celei mai bune prietena ...si mi- a spus si ea, si o alta fata sa ma imbrac in rochita(deoarece isi face ziuala unbar). Tata mi-a promis ca imi ia ce rochie vrau, dar sa ii placa si lui.Imi trebuie o rochita care sa fie foarte larga (mijloc, bust), pentru ca eu sunt foarte plinuta.Am burta si sunca, nu exagerat de mari, dar am. Vreo idee de rochie pana in genunchi? As dori saaimi dati niste linkuri si niste sfaturi.Multiumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| ღNameღ a răspuns:

Auzi, am o intrebare, de ce iti zice ea cum sa te imbraci(in fine, asta nu-i trebuie mea), eu zic sa ii faci pe plac tatalui tau si sa.imbragi o roche care-i plece, eu zic una alba ar fi ideal cu strasuri, intreaba-l dacai place si dai idei, papa

| onlyketoops a răspuns:

Intra pe starshiner.ro insa din pacate nu iti va ajunge astazi coletul si ns daca exista un astfel de sit.Cel mai bine este sa iti cumper din orasul tau.

| dragutza98 a răspuns:

Ok cauta magazine din apropiere